piątek, 17 czerwca 2011

Kolejny lakier Safari i Miss Selene

Witam Kochani, przepraszam że zaniedbuje wpisy , ale ostatnio coś nie mogłam znaleźć na nie czasu. Obiecuje że się poprawie ;)  już dziś zapowiadam że w niedługim czasie ukaże sie recenzja kilku kosmetyków Pharmaceris, naprawdę wartych polecenia. Kierowana radą FlorenceBeauty zakupiłam kilka z nich. Oprócz tego firma Pharmaceris przesłała mi próbki niektórych  kosmetyków , co prawda ilość kosmetyków w nich zawarta pozostawia bardzo wiele do życzenia, ale postaram się w najbliższym czasie coś na ich temat napisać. Mam również do Was pytanie. Czy chciałybyście abym zamieszczała wpisy dotyczące zużytych produktów w ostatnim miesiącu ? Projekt "denko" zaczął u mnie obowiązywać;) 

Ale przechodzę do tematu. Dwa tyg. temu jak wiecie , nabyłam lakiery Safari i co jakiś czas, aplikuję te zniewalające kolory na pazurki. Jestem z nich baaaardzo zadowolona. Konsystencja jest bardzo przyjemna w aplikacji , lakiery nie smużą , kryją bardzo dokładnie po dwóch warstwach. Dodatkowo z Top Coatem Catrice  wytrzymują na moich paznokciach co najmniej 5 dni w stanie nienaruszonym. Cena jak najbardziej zachęca do kupna , płaciłam za nie 2,50zł ;) Obiecuję że w niedługim czasie zorganizuję na blogu rozdanie tych właśnie lakierów a także lakierów firmy Golden Rose. Tymczasem przedstawiam kolejny lakier Safari z mojej kolekcji, a mianowicie Safari nr 155 . Lakier ten w opakowaniu wygląda na prawdę bardzo delikatnie , ale nałożony na paznokcie staje się nieco mocniejszy. Uważam że jest to kolor w sam raz na lato , bardzo fajnie prezentuje się również na paznokciach u stóp . 
Jak pamiętacie razem z lakierem Safari zakupiłam również Lakiery Miss Selene , w tej samej cenie 2,50 zł . Mają one minimalnie słabsze krycie od Safari i troszkę mniej wygodny pędzelek. Zaletą jest jednak bardzo krótki czas wysychania lakieru . W moim przypadku jest to 10 min. Gama kolorystyczna tej marki jest ogromna !! Dziewczyny jest co wybierać;)  Przypominam fotografię lakieru oraz przedstawiam go na moich paznokciach . Dziękuję serdecznie za wszystkie komentarze i zachęcam nadal do brania czynnego udziału w życiu bloga ;) pozdrawiam 

4 komentarze:

  1. te lakiery safari są świetne cenowo i do tego taaaaka gama kolorystyczna :P

    OdpowiedzUsuń
  2. Dokładnie dostaje "oczopląsu" jak widzę je na półce w osiedlowej drogerii ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Miss Selen uwielbiam tak samo jak inne lakiery z golden rose- świetna jakość w małej cenie.

    OdpowiedzUsuń