sobota, 5 listopada 2011

Rocznicowo ;)

Witam Kochani , dziś post o troszeczkę innym charakterze. Jako że w październiku obchodziliśmy z mężem pierwszą rocznicę ślubu , postanowiliśmy obdarować siebie nawzajem czymś co będzie przypominało nam o  tej ważnej dacie ;)  

Chciałabym widzieć swoją minę w momencie odbierania od kuriera paczki  ;) 

Jak się okazało mój M. postanowił zrobić mi troszkę nietypowy prezent. Otrzymałam od niego  Kawiarkę Mukka Bialetti ;) . Ci którzy oglądają filmy Niesi25 na youtube na pewno wiedzą już o co chodzi;).  Uwielbiam dobrą kawę o poranku , a w chwili obecnej ubóstwiam;) . Przestały interesować mnie kawiarniane wynalazki odkąd mam to cudeńko w swojej kuchni ;) . Moja kawiarka posiada funkcje robienia kawy Latte oraz Cappucino . Serdecznie polecam miłośnikom kawy ;) Pod spodem fotografia  dzisiejszej porannej kawy ;) przepraszam za słabą jakość zdjęcia - robione tel.


A tak prezentuje się kawiarka :


Wklejam Wam również link użytkownika allegro u którego została zakupiona moja kawiarka :

http://allegro.pl/hit-kawiarka-mukka-bialetti-2fil-2-kubki-400ml-i1897975352.html   ,  zobacz aukcjęPozdrawiam serdecznie Kochani ;) napiszcie jaka jest Wasza ulubiona kawa ;) i co najczęściej pijecie w długie jesienne wieczory ;) Może  zmienię zdanie co do kawy ?;)

2 komentarze: