wtorek, 8 listopada 2011

Jesiennie;)

Witam Kochani , dziś  propozycje lakierów jesiennych . Ostatnio mam ochotę na czerwienie i brązy. Czekolada na paznokciach , gorąca czekolada w filiżance i jesień może trwać ;).


Ulubieniec nr 1 to :


Miss Sporty nr 415

Palec serdeczny dodatkowo pokryty jest lakierem Classics Charming nr 47:
Kolejnym ulubieńcem jest :Golden rose nr 286

Czasem zdarza się jednak że lakier ściera się na końcówkach. Myślę że nie trzeba Wam o tym zbyt dużo mówić . Dlatego zawsze nosze przy sobie czarny lakier do zdobienia paznokci. W sytuacji "kryzysowej" ;)  można zrobić nim bardzo szybką poprawkę .Kuszona trendem lakierów metalicznych zakupiłam w ostatnim czasie Catrice nr 490 Iron Mermaiden (15zł), widziałam też bardzo podobny lakier w szafie Wibo (6-8zł nie jestem pewna) . Wkrótce pokaże Wam je na paznokciach, czekam jednak na sprzyjające światło do robienia zdjęć;)    :
Kolejnym  ulubieńcem  jest również lakier mało znanej marki Classics Charming . Posiada on opalizujące w srebrnym kolorze drobinki . Niestety lakier  ma bardzo słaby poziom krycia, dlatego konieczna staje się baza w postaci ciemnego kryjącego lakieru. Koszt lakieru to 5zł - dlatego szczerze mówiąc nie wymagam od niego zbyt wiele. Wystarcza mi to że utrzymuje się na paznokciach ok 3dni.
Czas na nowości , od wczoraj choruję na  :


Chcę je wszystkie ;D (oczywiście to żart)

A Wy jakie kolory paznokci lubicie jesienią ? Napiszcie o swoich propozycjach  ;) Pozdrawiam serdecznie ;)

5 komentarzy:

 1. Kolorki naprawdę piękne, chociaż na mnie największe wrażenie wywarł ten pierwszy.

  OdpowiedzUsuń
 2. lakier z Miss sporty - mój faworyt na jesień :)

  OdpowiedzUsuń
 3. miss sporty górą. zaskakuje mnie ostatnio ta firma.

  OdpowiedzUsuń
 4. Czerwony z czarnymi końcówkami - cudo!

  OdpowiedzUsuń