niedziela, 12 maja 2013

Niedzielnie

Witajcie :)

Przyznam się Wam że ostatnio u mnie dosyć "cienko" z produktami kosmetycznymi, niby używam , niby kupuję :) ale ostatecznie chciałabym jeszcze troszkę po testować i dopiero wypowiedzieć się na ten temat.

Na tapecie obecnie u mnie znajdują się produkty do twarzy. Nadszedł czas powrotu trądziku. Szczerze Wam powiem że już przyzwyczaiłam się. W wieku 27 lat to już chyba trądzik starczy :) Życie... :) Najważniejsze to akceptować siebie takim jakim się jest i już. Oczywiście drobne zmiany nawyków na lepsze są jak najbardziej wskazane :)Zaczęłam też w ostatnim czasie powoli porządkować swoje życie. Wiem że jeszcze wiele przede mną, ale mam cichą nadzieję że tym razem się uda :) A zmiany jakie zachodzą będą w przyszłości procentować i zaskakiwać mnie już tylko pozytywnie :) Ale nie o tym dziś :)

W ramach deszczowej niedzieli postanowiłam rekompensować sobie troszkę brak słońca :) i oto co mi wyszło :)Serdecznie polecam Wam formę do pieczenia muffinek z Biedry :) , która często dostępna jest w ofercie promocyjnej za cenę 15złMusze przyznać że troszkę poniosło mnie z ilością słodkości :)


Babeczki wyszły bardzo dobre. Piekłam je wg. przepisu Karoliny z kanału Stylizacje, który delikatnie zmodyfikowałam. Jeśli macie ochotę żebym go zamieściła na blogu to dajcie znać w komentarzach.

Tymczasem życzę Wam udanego końca niedzieli , a już jutro :1 komentarz:

  1. babeczki wyglądają smakowicie ... uwielbiam czekoladowe babeczki, ciasta, ciasteczka.

    OdpowiedzUsuń